oik-radocza

Właściwa praca jest ważna
Znachorzy i uzdrowiciele zamiast lekarzy

Zawody znachora i uzdrowiciela są dużo starsze niż zawód lekarza i chociaż obecnie to ten ostatni cieszy się największą popularnością wśród pacjentów, to nadal nie brakuje chętnych, którzy pukają do domów osób zajmujących się leczeniem niekonwencjonalnym. Podstawowy problem jest taki, iż naprawdę bardzo łatwo jest trafić na zwykłego oszusta i naciągacza, który chce jedynie wyciągnąć pieniądze od pacjenta.

Należy rozpatrzeć głównie to, jakie metody leczenia proponuje. Czy są one bezpieczne i nieinwazyjne, które można stosować z leczeniem tradycyjnym, czy może jednak są bardzo radykalne i wymagają rezygnacji z medycyny konwencjonalnej.

W tym drugim przypadku nie warto decydować się na takie leczenie, gdyż może się ono okazać bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Choroba nie tylko nie zostanie wyleczona, co może także zacząć się rozwijać.

Jeżeli znachor okazał się być osobą nierzetelną, to w najgorszym przypadku chory straci jedynie pieniądze. Jeżeli natomiast będzie miał mniej szczęścia, to konsekwencje mogą okazać się dużo poważniejsze.

suplementy diety www.pokazswojahonde.pl