oik-radocza

Właściwa praca jest ważna
Zakupy grupowe

Zakupy grupowe to serwis internetowy, na którym zawarte są oferty dotyczące zakupu produktów i/lub usług w określonej ilości oraz cenie polegają one na tym, że są bardziej atrakcyjne niżeli oferta bezpośrednio od danego przedsiębiorcy, ponieważ serwis kupując ów usługi otrzymuje rabat.

W ten sposób możemy kupić nie tylko przedmioty codziennego użytku, ale również pakiet usług czy wycieczki w skrócie prawie wszystko.

Przy każdej ofercie powinna być data, od kiedy, do kiedy obowiązuje, cena, jeśli są różne warianty zakupu to cena powinna być podana do każdej z nich oczywiście brutto, czyli po uwzględnieniu podatku VAT, poza tym muszą być informacje dotyczące miejsca szczególnie w przypadku usług, aby nie doprowadzić do sytuacji, że konsument z racji odległości nie będzie mógł skorzystać z niej.

Zakupy grupowe stały się bardzo modne, chociaż na początku ich istnienia nie cieszyły się wielkim zaufaniem, dziś są formą podarunku, ponieważ możemy zakupić je w taki sposób by na kuponie nie było podanej ceny.

Wiele osób, aby pominąć formalności serwisu kontaktuje się bezpośrednio z firmą zapytując czy jest możliwość by został na tych samych zasadach obsłużony bez kuponu, najczęściej odpowiedź jest twierdząca, ale wówczas klient nie ma żadnego potwierdzenia tej słownej umowy.