oik-radocza

Właściwa praca jest ważna
Wysyłka towaru

Podczas zakupów przez portale ogłoszeniowe lub platformy handlowe zwykle mamy kilka możliwości wysyłki towaru czasem również z odbiorem osobistym.

Kiedyś najpopularniejszą formą wysyłki były usługi Poczty Polskiej z czasem pojawiły się firmy kurierskie, które zaoferowały niższą cenę (lub zbliżoną), ale przede wszystkim dużo szybszy czas dostarczenia przesyłki, bo na następny dzień roboczy od nadania paczki.

Firm kurierskich jest coraz więcej oferują wysyłkę nie tylko na terenie kraju, ale na terenie Europy lub całego świata.

Dodatkową działająca na korzyść firm kurierskich jest możliwość nadania przesyłki z własnego domu bez udawania się do jakiejkolwiek placówki oraz to, że jest olbrzymi zakres gabarytów przesyłek od takich, które mieszczą się w kopercie po te przesyłane na paletach.

Firmy kurierskie świadczą usługi dodatkowe takie jak ubezpieczenie przesyłki, możliwość monitorowania przesyłki na każdym jej etapie, informacja telefoniczna lub mailowa o dostarczeniu przesyłki do nadawcy, płatność przy odbiorze, a ich nadanie jest bardzo proste najczęściej poprzez stronę internetową lub dla tych, którzy nie posiadają dostępu do Internetu przez telefon.