oik-radocza

Właściwa praca jest ważna
The Coca-Cola Company

The Coca-Cola Company może pochwalić się tytułem jednego z największych światowych producentów i sprzedawców napojów bezalkoholowych. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Atlancie.

To właśnie na rynku amerykańskim notuje się największą sprzedaż produktów. Flagowym produktem The Coca-Cola Company jest Coca-Cola.

Napój dostępny jest także w innych wersjach: Coca-Cola Zero, Coca-Cola Light czy Cherry Coke. W ofercie napojów gazowanych firmy znajduje się także Fanta, Sprite, Lift oraz Kinley Tonic.

Na liście soków możemy znaleźć markę Cappy, wśród herbat Nestea, a przy wodach mineralnych i źródlanych znajdziemy MultiVitę oraz Kroplę Beskidu. Firma zajmuje się także sprzedażą Powerade oraz Burn.

Wokół The Coca-Cola Company powstało trochę kontrowersji. Przedsiębiorstwu zarzuca się prześladowania związków zawodowych w Kolumbii oraz powstrzymanie protestów pracowniczych w Turcji.

Koncern ma na swoim koncie także zarzut zanieczyszczenia znacznych powierzchni rolnych w Indiach oraz nadmierne zużycie wody, które wyrządziło szkodę lokalnym rolnikom.