oik-radocza

Właściwa praca jest ważna
Przyszłość… jest za granicą

W dzisiejszym świecie większość ludzi coraz bardziej świadomie podejmuje decyzję o tym, gdzie chce pracować. Przed zgłoszeniem swojej kandydatury na wybrane stanowisko, często dokładnie sprawdzamy pracodawcę za pośrednictwem Internetu. Czytamy dotyczące go opinie i zapoznajemy się z jego dotychczasowymi osiągnięciami. Obecnie tak dużo mówi się o panującym powszechnie bezrobociu, że niektórym może wydawać się dziwne, iż niektóre firmy mają problemy spowodowane brakiem ludzi chętnych do pracy.

Oczywiście, pierwsza myśl dotycząca takich pracodawców odnosi się do tego, że prawdopodobnie oferują zbyt niskie wynagrodzenia lub źle traktują swoich pracowników. Tymczasem na rynku pracy znajdują się także bezrobotne osoby, które są świadome swojej wartości i posiadają sprecyzowane oczekiwania, co do tego, jakie możliwości rozwoju powinien oferować im pracodawca. Współpraca z zagranicznymi koncernami z pewnością należy tutaj do często pożądanych zalet. Znacznie częściej niż dawniej chcemy mieć do czynienia z kontrahentami z obcych krajów, którzy pozwolą nam odświeżyć swoje spojrzenie na biznes.

Nie bez znaczenia są doświadczenia odnoszące się do kariery zagranicznej – coraz częściej stanowią one wymóg w ofertach pracy na poważnych stanowiskach.

www.jovanka.co.uk