oik-radocza

Właściwa praca jest ważna
Media tradycyjne w internecie

Pojawienie się internetu było prawdziwą rewolucją. W XXI wieku przeniosły się do niego już wszystkie tradycyjne media – prasa, radio, telewizja. Internet stał się wygodną alternatywą dla wszystkich, dla których korzystanie z mediów tradycyjnych nie zawsze było możliwe.

Internet niewątpliwie ma tę zaletę, że jego użytkownicy sami wybierają te treści, które są dla nich wartościowe i które ich interesują. Wchodząc na stronę stacji radiowej mogą zatem wysłuchać jedynie swojej ulubionej audycji, wchodząc natomiast na stronę stacji telewizyjnej mogą obejrzeć zaległy odcinek swojego serialu. Internet daje ludziom całodobowy dostęp do wszystkich mediów, coraz częściej także zupełnie za darmo.

Nawet jeżeli wymagana jest dopłata za dostęp do danych materiałów, to bardzo często zdarza się tak, że np. wersja elektroniczna czasopisma jest o wiele tańsza niż jego wersja drukowana. Publikacje audiowizualne w internecie zazwyczaj są także nośnikami o wiele mniejszej liczby reklam, niż jest to w przypadku publikacji w mediach tradycyjnych.

valhalla.net.pl