oik-radocza

Właściwa praca jest ważna
Jak wybrać działkę budowlaną?

Jeśli planujemy rozpocząć budowę domu od podstaw, w pierwszej kolejności należy znaleźć odpowiednią działkę budowlaną. Przyjmuje się, że taka działa powinna mieć kształt prostokąta lub kwadratu. W przypadku tej pierwszej opcji warto zwrócić uwagą na to, czy wymiary działki będą odpowiednie. Należy bowiem unikać zakupu działki długiej, ale wąskiej, jedyne co można to wynająć kontenery www.kontenery.bialystok.pl/wynajemkontenerow.php .

Jakimi kryteriami należy się kierować przy wyborze działki budowlanej? Równie istotne może okazać się otoczenie. W szczególności dotyczy to najbliższego sąsiedztwa i lokalizacji okolicznych domów. Dla wielu osób istotna będzie odległość od drogi głównej. Najważniejszym kryterium powinna być jednak wielkość domu. Wynajem 

Przyszły właściciel powinien pamiętać także o własnych planach zagospodarowania przestrzennego. Przede wszystkim dotyczy to sytuacji, gdy na terenie działki mają powstać jeszcze inne obiekty, jak np. budynek gospodarczy czy garaż wolnostojący. Z tego powodu wybrana przez nas działka budowlana powinna cechować się odpowiednią wielkością.

mag-gaz