oik-radocza

Właściwa praca jest ważna
Bina – indyjska rafineria

Bina to rafineria ropy naftowej znajdująca się w Indiach. Aktualnie jest jedną z największych w kraju oraz w rejonie azjatyckim. Rafineria Bina mieści się w dzielnicy Bina Sagar.

Od niedawna należy do prywatnego właściciela, zanim jednak została sprywatyzowana była przedsiębiorstwem państwowym. Rafineria Bina aktualnie jest zarządzana przez grupę Bharat Oman Rafinerii Limited (BORL). Co roku w rafinerii Bina wydobywa się średnio ponad czterdzieści milionów baryłek nieprzetworzonej ropy naftowej – w przybliżeniu jest to blisko sześć milionów ton sześciennych ropy naftowej.

Takie wydobycie plasuje rafinerię Bina w światowej czołówce rafinerii pod względem ilości wydobywanego surowca. Rafineria Bina od chwili prywatyzacji wciąż jest modernizowana i poprawiana jest jakość jej wydobycia. Regularnie, z roku na rok, zwiększa się też jej wydobycie.

Rafineria wprowadza także najwyższe standardy jeżeli chodzi o działanie w zgodzie z naturą i środowiskiem naturalnym. Zarząd stara się aby prace wydobywcze miały jak najmniej szkodliwy wpływ na najbliższe otoczenie.

fotowoltaika dla firm tani sprzedawca energii elektrycznej dla firm