oik-radocza

Właściwa praca jest ważna
Apple Inc

Apple Inc to korporacja amerykańska, która zajmuje się projektami i produkcją elektroniki, komputerów osobistych oraz oprogramowania. Siedziba firmy znajduję się w Kalifornii. Założycielami Apple Inc był Steve Wozniak, Steve Jobs oraz Ronald Wayne. dziedziczenie ustawowe firmy to sposób, w który Jobs przejął potem firmę. Liczba zatrudnionych pracowników wynosiła w 2014 roku 98 tysięcy ludzi.

Z kolei roczna sprzedaż osiągnęła wysokość ponad 182 mld USD. Pierwszym produktem przedsiębiorstwa był Apple I – w pełni złożony komputer osobisty. Zaprojektowany został przez Steve’a Wozniaka. Obecnie, do najpopularniejszych produktów firmy należą komputery Mac, iPhone, iPod oraz iPad.

Apple stworzyło również oprogramowanie, w którego skład wchodzi przeglądarka multimediów iTunes, pakiet biurowy iWork, program do obróbki wideo Final Cut Studio oraz inne narzędzia. Firma Apple wyróżnia się ciekawym designem, a także oryginalnymi kampaniami reklamowymi. Specyficzne podejście sprawiło, że Apple zyskało wielu wiernych klientów i stało się jedną z najsilniejszych marek świata. 6.

www.wirtualnaapteka.pl